Yeni Triumph Thruxton TFC Tanıtıldı!

Sınırlı Sayıda Triumph Thruxton TFC 

Yeni Triumph Thruxton TFC, İngiliz üreticinin amiral gemisi modern klasik Thruxton R modelinin, yeni Rocket 3 gibi bir diğer ‘Factory Custom’ versiyonu olacak. Yeni Thruxton TFC’de karbon fiber parçalar, üst düzey süspansiyonlar ve 105 hp’nin üstüne çıkan, güç artışı sağlanmış revize edilmiş bir motor bulunuyor.

Yeni Thruxton TFC’nin önemli özellikleri

  • 750 adet ve TFC etiketiyle sınırlı sayıda üretilecek
  • Thruxton R’den daha hafif ve daha güçlü
  • Karbon fiber dış yapı ve Öhlins süspansiyonlar

Thruxton TFC, Triumph Factory Custom projesinin ilk motosikletidir. Tıpkı Rocket 3 TFC gibi özel ve sınırlı sayıda üretilecek bir motosiklet olacak. Thruxton TFC, tek parça karbon dış yapısıyla, ön çamurluk, arka sele kapağı, topuk koruyucuları ve susturucu uç kapakları dahil olmak üzere karbon elyaf kaporta ile kaplanmıştır. Renkli bir ekran, dikiş detaylı deri sele ve alüminyum yağ doldurma kapağı vardır.

Thruxton TFC’ye daha hafif motor bileşenleri eklenmiş. Yüksek sıkıştırma pistonları, revize edilmiş portlar, kam profili ve özel Vance & Hines karbon kapaklı titanyum susturucular. Tamamen ayarlanabilir Öhlins NIX30 ön çatallardan ve alüminyum ayarlayıcılara, ayrıca Brembo 4-pistonlu M4.34 radyal monoblok kaliperlere ve Metzeler Racetec RR lastiklere sahip. Aydınlatmanın tümü LED, üç güncellenmiş sürüş modu, ABS ve çekiş kontrol özelliği var.

Thruxton TFC, Haziran 2019 teslimatlı 17.500 £ İngiltere fiyatıyla siparişte.

Triumph Thruxton TFC Fotoğraf Galerisi

[ngg src=”galleries” ids=”8″ display=”basic_thumbnail”]

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap