Yeni Triumph speed triple yolda! (Video)

İngiltere’nin göbeğinden haberler; Triumph, speed triple modelini yeniliyor.

Triumph, son zamanlarda Tiger, Bobber, Street Triple gibi modellerinde büyük yeniliklere gitti. Şimdi de, speed triple‘da bir yenileme yapacak gibi görünüyor.

” şimdiye kadarki en büyük ” ve ” en güçlü ” speed triple, videoda verilen mesajlar bunu söylüyor. Daha güçlü ve süspansiyon gibi diğer bileşenlere de yükseltmeler yapılabilir.

Videoda görüldüğü gibi, tüm detaylar 29 Ocak’ta açıklanacak. En son Street Triple RS ile yenilenen çıplak Triumph serisi şimdi de speed triple ile neşeleniyor gibi.

İngiliz üretici, bu seriye başlayalı tam 24 yıl olmuş. Kullanımı kolay, kaliteli ve fiyat olarak ulaşılabilir olan bu seri, her motosikletçinin aklının bir kenarında olmalı. Kur farkı yüzünden bizim ülkemizde Triumph modellerinin pahalı olması gerçekten çok üzücü.

Yeni speed triple ile neler geliyor?

Videoda 2 adet motosiklet var, bu da demek oluyor ki R ve RS versiyonları olabilir. TFT LCD ekran ve 5 kollu jant ayrıntılarının yanı sıra, orijinal olmayan bir egzoz bulunmakta. Belki tamamen özer seri bir speed triple görebiliriz.

Daytona modeli hakkında hala haber yok, ancak yeni 675cc üç silindirli Moto 2 için hazırlağı motosikletin ardından bir yenileme olabilir.

 

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap