Yeni Honda Hornet hakkında Honda’nın müdüründen müjde geldi

Honda Müdürü Hornet söylentileri üzerine konuştu; İki yeni 650cc’lerimiz var!

Yeni Honda Hornet müjdesi Honda Fransa (aşağıda) motosiklet bölümü müdürü Fabrice Recoque’den geldi.

Röportaj, Fransız motosiklet dergisi Moto Revue tarafından yeni Forza scooter serisi tanıtım lansmanında gerçekleştirildi. Recoque’un Moto Revue dergisine söylediği şeyler; yeni CB1000R’ın (aşağıdaki resimde görülen) 650cc versiyonunun yolda olduğunu mu düşünüyorsunuz? Recoque: “emin olduğumuz şey Hornet’in geri dönmesidir ve yakında gerçekleşecek.”

  

2018 CB1000R+

Moto Revue’nın Honda’nın Hornet’i yeniden üretip üretmeyecek mi? sorusuna Recoque’nin yanıtı şöyle: “Üzerinde çalışıyoruz, Roadster stratejimiz iki aşamada kurulacak.”

“Yeni modellerimiz orta vadede yaklaşık 650cc olacak ve önümüzdeki aylarda ortaya çıkacak. Bu konu hakkında daha fazla konuşamam.”“İlk modeli başka bir yeni model takip edecek ve bu model daha fazla ses odaklı olacak ve üzerinde çalışmaya başladık, ama şimdilik gizli.”

Muhabir, yeni motosikletlerden birinin en çok satan modellerden biri olan Yamaha MT-07 için bir rakip olup olmayacağını sordu ve Honda müdürü şunları dedi: “Stratejimiz MT-07 ile aynı tarzda olmayacak ve benzer bir fiyatta da. Müşterilerimize eşsiz bir tarz ve çok farklı konumlara sahip çok farklı bir motosiklet önereceğiz.

“Muhtemelen biraz daha pahalı ama aynı zamanda çok farklı ve rekabetten biraz uzak olacak.”

Motosikletlerin görücüye çıkma ihtimalinin ne olduğu sorulduğunda, “Yeni motosikletler Kasım ayında Milano EICMA’da sunulacak.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz