Yamaha YZF-R1 GYTR, €39,500 fiyatıyla satışa çıktı!

Yamaha YZF-R1 GYTR siparişleri, sadece 20 adet olan sınırlı sayıdaki üretimi ile başladı.

YZF-R1 GYTR’ın bu kadar az üretilmesinin sebebi, Yamaha YZF-R1 serisinin 20. yıldönümünü anımsatması olabilir. Ayrıca Yamaha, YZF-R1 GYTR ile bu seneyi de sayarsak, 8-Hour dayanıklılık yarışını eşi görülmemiş bir şekilde üst üste dördüncü kez kazandığı gerçeğine bir gönderme yapıyor.

Yamaha YZF-R1 GYTR, Suzuka’nın resmi Yamaha Yarış Takımının teknisyenleri tarafından özenle inşa edilecek. GYTR’ın, Yamaha’dan ve diğer sponsorlardan gelen parçalarla dolu olmasına rağmen, performans rakamları Yamaha tarafından açıklanmıyor.

Yamaha YZF-R1 GYTR, bir Akrapoviç egzoz (Full Evo 2 Titanyum), Brembo fren sistemi (GP4-RX ön kaliperleri, 320mm T-Drive diskleri ve 19RCS Corsa Corta ana silindiri), karbon fiber kaplamalar, Öhlins olduğunu biliyoruz süspansiyonlar (FGRT 219 çatal, TTX36 GP şok) ve Bridgestone slicks lastiklerle birlikte satışa sunulacak. (V02 yumuşak)

Ayrıca, her Yamaha YZF-R1 GYTR, gidon üzerine kazınmış sınırlı sayıdaki baskı numarasına sahiptir ve bir orijinallik sertifikası ile gönderilecektir.

Fiyat? 2019 Yamaha YZF-R1 GYTR ’20th Anniversary’in Önerilen Perakende Fiyatı 
39.500 €dur. (Bu fiyat ülkeye göre değişebilir, lütfen ülkenizdeki perakende satış fiyatı için yerel satıcınıza başvurun.)

Bu yarış pisti odaklı süperbike’a ilgi duyuyorsanız, Yamaha’nın sipariş formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Ve eğer bu makinenin sahibi olmak isteyen 20 kişinin arasında olacağınızı düşünmüyorsanız, aşağıdaki fotoğraf galerisi yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ile dolu…

Fotoğraf Galerisi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap