Yamaha Tenere 700 5 Kasım’da tanıtılacak!

Yamaha Tenere 700 artık satış için hazır. Yeni Tenere 700’ün asıl üretim modelini görmek için, Yamaha’nın 5 Kasım’da yapacağı lansmanı bekleyin.

Yamaha Tenere 700, Arjantin’den Atlantik’e 6 ay süren yolculuğundan sonra, World Raid turunu Avrupa’da tamamlandı. Yamaha, 5 Kasım tarihinde yeni T7’yi tanıtacak ama siz canlı olarak görmek istiyorsanız Milano’da yapılacak EICMA 2018 motosiklet fuarına gidebilirsiniz. EICMA 2018, 6-7 Kasım basın girişi, 8-11 Kasım ziyaretçi girişleri ile kapılarını açıyor.

Yamaha’nın Tenere 700 için yaptığı World Raid Turu, üreticilerin yeni motosiklet modellerini pazarlamak için kullandığı geleneksel tekniklerden biraz farklı oldu. Geçtiğimiz altı ay boyunca, dünyanın dört bir yanındaki yarışçılar ve sürücüler, konsept Tenere 700’ü kendi sürüş tarzlarına göre kullandı. Tenere 700’ü, Güney Amerika’dan Avrupa’ya geldikten sonra, motosiklet konusunda dünyaca ünlü biniciler Nick Sanders, Herbert Schwarz, Alessandro Botturi, David Frétigné ve Cristobal Guerrero yaklaşık 2.000 km test etti.

Yamaha 5 Kasım’da yapacağı lansmanı Motorcuengin.com olarak takip ediyor olacağız. Gelişmelerden anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yamaha Tenere 700 Avrupa’da

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap