Yamaha MyRide mobil uygulaması hakkında detaylar

Yamaha, MyRide mobil uygulamasını tanıttı. Sürüşünüz artık daha zevkli olacak.

Yamaha MyRide mobil uygulamasında sürüşünüzü izleyebilir, fotoğraflar ekleyebilir ve GPX dosyaları halinde rotanızı kaydedebilirsiniz. 

Yamaha, birbirinden farklı sürüşlerle ilgili yönleri kaydeden ve kullanıcı için daha zengin bir motosiklet deneyimi sunan yeni akıllı telefon uygulaması MyRide’ı tanıttı. Artık birçok üretici kendi kitlesi için bu yazılımları geliştiriyor. Sürüş izleme uygulamaları yeni bir şey değil. MyRide’ı diğerlerinden ayıran şey, sürücünün kullandığı motosikletten bağımsız olarak çalışmasıdır ve bu da uygulamayı, bir akıllı telefona sahip olan tüm motosiklet kullanıcılarının kullanabileceği anlamına gelir.

MyRide hem Android hem de iOS akıllı telefonları için kullanılabilir. Sürücüler, MyRide uygulaması ile: Yana yatma açısı, hızlanma, ortalama hız, maksimum hız, fren gücü, rakım ve toplam mesafesi gibi sürüş özelliklerini görebilir. Motosikletlere özel diğer uygulamalar bilgi almak için yerleşik veri kayıt cihazlarını kullanırken, Yamaha MyRide telefonun dahili sensörlerini kullanıyor.

Rotalar GPX formatında kaydedilebilir ve sürücüler deneyimlerini başkalarıyla paylaşabilir. Ayrıca, sürüş sırasında çekilen fotoğrafları da ekleyebilirsiniz. Tüm bilgiler kullanıcının hesabında saklanabilir ve sosyal medyada paylaşılabilir. 

Başka bir güzel özellik, kullanıcıların uygulama açıkken sürdükleri motosikletlerin listesini tutabilmeleridir. Bu, farklı motosikletlerle aynı yollardan geçilmesinde motosiklete özgü sonuçlar alan ve sürüşü daha da heyecan verici bir deneyime dönüştüren farklılıkları ile sürüş tarzına analitik bir yaklaşım getirebilir.

MyRide iOS İndir > TIKLA!

MyRide Android İndir > TIKLA!

Bunları da sevebilirsiniz