Üçüncü nesil Dainese D-Air teknolojisi tanıtıldı! % 37 daha hafif

Yeni Dainese D-Air Hava yastığı teknolojisi, eski motosiklet ekipmanlarınızı bir kenara bırakmanıza sebep olacak. 

Alpinestars ve Dainese, aralarında sürekli olarak büyük bir rekabetin olduğu hava yastığı teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Dainese’nin yeni D-air modelleri ile çıta iyice yükselecek.

Dainese, 2019 model yılı için önceki modellere göre önemli gelişmeler gösteren üçüncü nesil D-Air hava yastığı sistemini piyasaya sürdü. Yeni Dainese D-Air sistemi, %37 daha hafif.

Dainese, üçüncü nesil D-air sisteminin öncekinden daha iyi ergonomiye ve verimliliğe sahip olduğunu söylüyor. En önemli yenilik, artık kadınlar için üretilen tulumlar, takımlar ve ceketlerde D-Air teknolojisi kullanılmaya başlanacak.

İtalyan markası, yeni Misano 2 D-Air deri yarış tulumları da dahil olmak üzere standart takım ekipmanlar ve ceketlerde hava yastığı teknolojisini sunacak. Avro D-Air tekstil elbisesi, Race 3 D-Air deri ceket ve Carve Master 2 D-air Gore-Tex spor touring ceket.

Kadınlar için D-Air donanımlı modellerden ilki, hava yastığı ile donatılmış profesyonel deri tulum olan Misano 2 Lady D-Air modeli olarak gözüküyor. Kadın sürücüler ayrıca Avro Lady D-Air tekstil ceketinde ve Racing 3 Lady D-Air deri ceketinde hava yastığı korumasına sahip olacak.

Kadın sürücüler için üretilen D-Air modelleri, erkekler için üretilenlerle aynı özellikleri ve teknolojiyi sunuyor.

D-Air sistemini daha kapsamlı hale getirmeye kararlı olan Dainese, artık hava yastığının değiştirebileceğini söylüyor. Yani bir kaza veya şişmeden sonra, hava yastıkları yetkili bir Dainese satıcısı tarafından değiştirilebilir. 

Yeni modeller 2019’da satışa sunulacak…

Fotoğraf Galerisi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap