TVS Zeppelin Ne Zaman Üretilecek?

TVS, İki Yeni Cruiser Motosiklet Üzerinde Çalışıyor…

TVS Zeppelin yaklaşık iki hafta önce Hindistan’da tanıtılan , şimdiye kadar yapılmış en yenilikçi cruiser motosiklet olma özelliğini taşıyor. Hindistan’dan gelen bilgiler, TVS Motors’un Zeppelin konseptin iki farklı versiyonunu piyasaya süreceğini bildiriyor.

TVS Zeppelin

Konsept Zeppelin’in test aşamaları ve beklenen iki versiyonun geliştirilmesi ortalama iki yıl sürecekmiş. Her iki model de, Zeppelin Konsepti altında sergilenecek ve tamamen yeni 220 cc tek silindirli motor taşıyacak. Tüm bu modeller geleneksel benzinli cruiser olduğundan, yakıt tasarrufu için entegre marş jeneratörü donanımlı bir motor taşıması bekleniyor.

TVS Zeppelin

Zeppelin’nin, altyapısının maliyeti fazla olduğundan henüz üretim aşamasında olmayabilir. TVS, farklı kullanıcı türünün ihtiyaçlarını karşılamak için siyah temalı ve krom renkli versiyonlar üretecek. Bir model artçı rahatlığı için sırt dayama taşırken, diğer model alaşım jantlar ve şehir için sürüşlerde hareketin daha kolay olması için bobber tarzında olacak.

TVS Zeppelin

Elektrikli yardımcı opsiyonlu model (e-boost) üretimi 2019 için mümkün olmayabilir, çünkü başka hiçbir üretici bir bataryadan güç kullanımı yoluyla motora daha fazla güç ekleme ilgisini göstermedi. TVS şu an da  Hindistan’ın en yenilikçi ve dost markası. Her yıl yeni bir model sözü veriyor.

Bunları da sevebilirsiniz