TVS iQube Hybrid Scooter Üretime Geçiyor mu?

TVS iQube Hybrid Scooter ile daha farklı bir imaja sahip olacak.

TVS iQube Hybrid Scooter’ın 23 Ağustos 2018’de Hindistan’nın Chennai şehrinde Hintli üretici tarafından planlanan bir etkinlik ile tanıtılması bekleniyor. Söylentiler TVS’in, yukarıda bahsedilen tarihte iQube adıyla bilinen hibrit scooter’ın üretim modelini tanıtacağı yönünde. Şirket zamanında scooter için ticari marka başvurusunda da bulunmuştu.

İlk Hindistan 2010 Auto Expo’da ortaya çıkan ve konsept olarak tanıtılan iQube’nin daha iyi yakıt tasarrufu sağlaması için 110cc’lik içten yanmalı, tek silindirli bir motor ve bir elektrik motoru ile birlikte üretime geçmesi bekleniyor. Batarya seçeneklerinin 150 Wh ve 500 Wh şeklinde olacağı da söylentiler arasında.

Bu Scooter’ın birçok premium özellik taşıması bekleniyor. Konsept modelinde projektör far kullanılmıştı ama üretim modelinde LED far olmasını bekleyebiliriz. 

Üretim modelinin muhtemelen tanıtılma tarihi 23 Ağustos 2018 olacak, zaman yaklaştıkça biraz daha fazla ayrıntı duyacağız. Son güncellemelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

Bunları da sevebilirsiniz