Tayvanlı Jarvish motosiklet kasklarıyla tanışın! ‘Karbon fiber X ve X-AR’

Tayvanlı üretici Jarvish, teknolojik ve karbon fiberden üretilmiş motosiklet kasklarını piyasaya sürdü.

Jarvish’in geliştirdiği iki adet tamamen karbon fiberden üretilmiş X ve X-AR modelleri, şimdiden Tayvan’daki binlerce motosiklet kullanıcısının ve yüzlerce polis memurunun gözdesi haline gelmiş.

Yeni kask modellerinin özelliklerine gelirsek, hem X  hem de X-AR, ECE 22.05 onaylıdır. Yerleşik 2K dahili kameralar, yerleşik hoparlörler ve mikrofon ile donatılmış. 

X-AR modeli, 360 ° Ön ve Arka kameralara ve bir head-up ekran ünitesine sahiptir. Ayrıca Jarvish mobil uygulaması ile hız, hava koşulları ve navigasyonun yanında, kurulum hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Jarvish CEO’su Jeremy Lu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “X ve X-AR akıllı ve güvenli sürüş ihtiyacının yerini almaz. Vizyonumuz, motosiklet deneyimini, bir sürücünün odaklanabileceği akıllı özelliklerle güçlendirmektir.”

“Teknoloji seven motosikletçiler için, sürüş destek ünitelerini şık ve hafif bir kaskla birleştirdik.” dedi.

Ayrıca modeller standart 16GB hafızaya sahiptir, görüntüler çıkarılabilir bir hafıza kartında da saklanabilir. Bunun için 256GB’a kadar hafıza kartı eklenebilir. Bluetooth ve WiFi özelliği vardır. Pili yaklaşık dört saat kullanılabiliyor. 

X modelinin bu yılın sonunda, X-AR modelinin de 2019’un ilk yarısında Avrupa’da satışa sunulması bekleniyor. Amazon’da satışa sunulacak.

Daha fazla bilgi için bağlantıya tıklayın;

https://www.jarvish.com

Video;

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap