Satılık KTM RC16 MotoGP Yarış Motosikletleri

Yanlış okumuyorsunuz! KTM, MotoGP’de kullandığı RC16 yarış motosikletlerinden iki tanesini satışa çıkardı.

MotoGP’de kullanılan GP motosikletlerinin yeri hepimiz için ayrıdır. Onlara, sahip olduğumuz motosikletten daha farklı bir ilgi duyabiliriz. Takımlardaki mühendisler ve mekanikerlerin, normal bir yol motosikletinden çok üstün olan bu makineleri nasıl bu hale getirdiğini de hep merak ederiz. 

Peki bu makinelerden birine, değiştirilmemiş ve direkt takımdan sahip olmaya ne dersiniz? Eğer böyle bir hayaliniz ve paranız varsa bu şu an mümkün. Avusturya’lı üretici KTM, fabrika takımındaki Pol Espargaro’nun kullandığı RC16’yı tam 250.000 € karşılığında satılığa çıkardı. 

Satın aldığınız bu makineyle birlikte, KTM’in size bazı hediyeleri de olacak. Satılığa çıkarılan 2 RC16’dan birini satın alan her müşteri için, bir MotoGP yarışına ücretsiz olarak katılma imkânı sunulacak. Alıcıya, imzalanmış bir kask ve Red Bull KTM Fabrika ekibiyle birlikte tercih edeceği bir Grand Prix yarışına misafir olma şansı da dahil olmak üzere, Espargaro’nun yarış tulumu (bot, eldiven vb ile) hediye edilecek. Ayrıca alıcı bir padok turu, bir pitbox turu ile, Espargaro ve yeni takım arkadaşı Johann Zarco ile birlikte bir araya gelecek.

Alıcıya bir KTM takım kıyafeti hediye edilecek ve tüm hafta sonu Red Bull Energy istasyonuna erişim imkanı sunulacak. 

Bu makinelerle ilgilenen alıcılar, KTM RC16’yı nasıl satın alacağına dair daha fazla bilgi için rc16@ktm.com adresiyle iletişime geçebilirler.

Not: KTM RC16, sadece pist için yapılmış bir motosiklettir. Sokak için yasal değildir. 

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap