Özel tasarım, Royal Enfield Bullet 350 Crystal Edition

Oldukça özel bir Royal Enfield;

Royal Enfield Bullet 350, Hint motosiklet tarihinin önemli bir parçasıdır. Hindistan’ın başkenti Delhi’deki Miras Ulaştırma Müzesi, özel bir Royal Enfield Bullet’i barındırıyor. Motosikletin üzerinde sayısız parlak kristaller var ve görülen her parça, baktığınızda gözlerinizi kamaştıracak cinsten. Motosiklet küçük kristallerle tamamen sarılmış.

Bu tasarım, sürücülerin favori Royal Enfield motosikletlerine gösterdiği tutkuyu kutlamak için yapılmış. Bullet yıllar içinde teknoloji açısından gelişmiş bir modeldir, ancak ikonik tasarımı bu zamana kadar değişmemiştir. Bullet değişen zamanda ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre revize edilirken, hemen hemen aynı tip far tasarımını kullanmaya devam ediyor. Ayrıca, egzoz tasarımı sürücülerin neredeyse bir yüzyılı geride bıraktıkları modellerle aynı.

Royal Enfield Bullet, dünyadaki diğer tüm motosikletler arasında en uzun üretim süresine sahiptir. 19.8 HP güç ve 28 Nm tork üreten, 346cc tek silindirli motora sahiptir. Daha fazla teknoloji arayanlar, daha büyük 499cc, tek silindirli yakıt enjeksiyonlu model olan 27.1 HP güç ve 41.4 Nm tork üreten 500’ü seçebilirler. Bullet 500, standart olarak elektrikli marşı ve diskli fren ile satışa sunulmaktadır. 

Bunları da sevebilirsiniz