Motosiklet oyunu Ride 3, 8 Kasım’da çıkıyor – Detaylar

RIDE 3 Trailer Video

Video oyun geliştiricisi Milestone’un motosiklet yarışı simülasyon video oyunu Ride 3, bu sonbaharda bir takım önemli güncellemelerle yenileniyor. Windows PC / Steam, Playstation 4 ve Xbox One sürümleriyle 8 Kasım’da çıkacak. Ride 3, 230’dan fazla gerçek dünya motosiklet modeli ve bir düzine yeni harita yenilikleriyle geliyor. 

2015’de oynadığımız serinin ilk oyununda, simülasyonlardan keyif alırken, uzun yükleme süreleri sinir bozucu oluyordu. Her yarıştan önce, seçtiğimiz motosikletin 3D renderinin yüklemesi için birkaç dakika beklememiz gerekiyordu. Yarışa girmeden önce pisti yüklemek için de birkaç dakika beklemek zorunda kalıyorduk. Umarız Milestone bu sorunları düzeltmek için iyi çalışmıştır. 

Yeni Ride 3 serisinde süpermoto motosikletleri ve tamamen revize edilmiş Kariyer-hikaye modu bulunmaktadır. Herkesin zevklerini ve ihtiyaçlarını karşılamak için yeni oyuna çok fazla ekleme yapıldı. Ülke ve Şehir devreleri gibi dünyadaki en ikonik yerlere binmek, Yol Yarışlarında yarış yapmak isteyenlere GP’ler ve Supermoto pistleri olacak. Düz yolda gerçekleşen hız yarışlarını sevenler için yol devreleri ve Drag Yarışları olacak.

Bunları da sevebilirsiniz