Motosiklet ekipmanı üreticisi Held, ışıklı yelek modelini tanıttı!

Motosiklet ekipmanı üreticisi Held, gece sürüşü için yeni bir güvenlik özelliğini tanıttı. Görünürlüğü arttırmak için giysiye entegre LED modüller.

Mevcut uyarı yelekleri sadece ışığın yansımasını sağlarken, yeni Held Light Sistemi (HLS) kendi ışığını gösteriyor. HLS, LED modüllerinden oluşan bir sistemdir. Bu modülleri, güvenlik amacıyla sahip olduğunuz ceketlere de uygulayabilirsiniz. Modüller, USB portu üzerinden bir bataryadan beslenir. Sürücünün yeleği veya ceketi LED ışıklarla donatıldığında, düşük ışık koşullarında bile çok daha iyi görülebilmesi sağlanacaktır.

HLS sistemi, bir USB bağlantı kablosuyla bağlanmış iki beyaz ve iki kırmızı LED modülden oluşur. HLS setini kullanmak için, güç kaynağı olarak “LED Prepared” özelliği ve standart bir pil paketi (güç bankası) ile uyumlu bir Held ceket veya Held güvenlik yeleğine ihtiyacınız vardır. Başka bir markanın ürünleri ile uyumlu olup olmadığı konusunda bir bilgi yok.

Fiyatı yaklaşık 80 Euro olarak belirlenmiş.

HLS’nin kurulumunu satın aldığınız mağaza yetkililerinden isteyiniz. Kurulum hakkında bir video henüz yayınlanmamış.

HLS setinin fiyatı, 80 Euro’nun biraz altında ve 2019’dan itibaren satışta olacak. 4,000 mAh pil ile kullanım süresi yaklaşık 7 saat belirtilmiş. 

Fotoğraf Galerisi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap