Monster Energy Honda Takımı 2019 Dakar Rallisi’ne Hazır!

Monster Energy Honda takımı 41. Dakar Rallisi öncesindeki tüm hazırlıklarını tamamladı. 2019 Dakar Rallisi’nde yarışacak yarışçılar ve takımlar son kontrollerden geçerken, mücadelenin başlamasına saatler kaldı.

Monster Energy Honda takımı testlerini Peru’nun yaklaşık 60 kilometre güneyinde bulunan San Bartolo’daki yaptı. Honda yarışçıları, motosikletlerin Cumartesi günü (dün) yapılan kontroller başlamadan önce San Bartolo’nun kum tepelerinde CRF450 Rally’lerini sürdü.

Monster Energy Honda Takımı pilotları;

Kevin Benavides, Paulo Gonçalves, Ricky Brabec, Joan Barreda ve José Ignacio Cornejo, kum tepelerinin ve bazı taşlı alanları içeren test gününde, CRF450 Rally üzerinde iki saat süren bir test sürüşü yaptı.

Pilotlar, motosikletlerinin kurulumundan memnun kaldılar ve bugün, Pazar günü Lima sahilleri Magdalena plajındaki başlangıç ​​rampasından başlayacak start-line ile 41. Dakar Rallisi’nde sürmek için çok istekliler.

Raul Castells

Monster Energy Honda Takım Müdürü;
“Bu yılki Dakar’ın yapılacağı Lima’da olmaktan mutluluk duyuyoruz. Her şey hazır pilotlar, motosikletler ve ekipmanlar. Herkes yarışın başlamasına odaklandı, ama önce resmi başlangıçtan önceki kontrollerden geçmeliyiz. Takımımızın ve yarışçılarımızın çalışma azminden ve çalışma şeklinden memnunuz.” dedi.

Monster Energy Honda Takımı Fotoğraf Galerisi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap