Klimalı motosiklet kaskı: Feher ACH-1

Dünyanın İlk Kendinden Klimalı Motosiklet Kaskı

Bu klimalı motosiklet kaskı ile uzun yıllar boyunca birçok sürücünün muzdarip olduğu durum sona eriyor. Fetal ACH-1 nihai çözüm olabilir mi?

Dünyanın ilk klimalı motosiklet kaskı:

Feher ACH-1, dünyanın her yerinde bulunan ve herkes tarafından kullanılabilen, klimalı motosiklet kasklarıdır. Patentli full-face ACH-1, filtrelenmiş, soğutulmuş havayı başın üst kısmından dağıtarak, ortam sıcaklığının 10-15 derece kadar soğumasını sağlar. Bu, sıcak havalarda çok daha konforlu bir sürüş deneyimi demek.Klima sistemi nasıl çalışır?

Feher ACH-1, Rolls-Royce, Bentley, Ferrari, Infiniti, Lexus ve GM tarafından üretilen araçlarda koltukları soğutmak için kullanılan patentli ve kanıtlanmış bir teknolojiyi kullanır. Maske iç kısmına filtrelenmiş, soğutulmuş havayı eşit bir şekilde dağıtmak için Feher’in patentli Boru Şekilli Kumaşı ile birlikte termoelektrik teknolojisine sahiptir.

Feher kaskı, normal kaskımdan ne kadar serin olacak?

Feher ACH-1 kaskı, size bir “dondurma baş ağrısı” vermek veya yüzünüzün etrafında bir arabaya binerken olduğu gibi serinletici bir ortam yaratmak için tasarlanmamıştır. Geleneksel bir kask kullanmaya kıyasla sıcak gezintiler sırasında kafatasınızın etrafındaki iç sıcaklığı azaltmak için tasarlanmıştır. Bu sıcaklık değişkeni daha yüksek sıcaklıklarda daha önemli olacaktır ve on ila on beş derece daha soğuk olabilir. Başınızı serin tutmak, vücudunuzun ısıdan daha az etkilenmesini sağlayarak, sıcak hava koşullarında, normal kaskınızla sürmekten daha konforlu bir sürüş yapmanızı sağlar.

Feher klima ünitesine ne güç veriyor?

Feher kask motosiklet aküsü tarafından desteklenmektedir. Aküye bağlanmak için gerekli kablo demeti, bir anahtar ve bağlantı kurma kablosu ile birlikte gelir. Üniteyi ayrıca çevrimiçi olarak satın alınabilecek pil paketleriyle de çalıştırmak mümkündür. ABD fiyatı; ACH-1 Klima Kask: 599,99 ABD doları.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

www.feherhelmets.com

Videoyu izle:

Bunları da sevebilirsiniz