Isle Of Man TT Oyunu STEAM’da Paylaşıldı! Tüm Detaylar

Merakla beklediğimiz Isle Of Man TT Oyunu, tüm detaylarıyla Steam‘da paylaşıldı.

Mart ayında çıkacağı açıklanan oyunun, kullanıcılar için TT yarışçıları tarafından onaylanmış gerçekçi bir sürüş hissini deneyimleyeceği belirtiliyor. Gerçek bir TT etabında sürüyormuş gibi motosikletin tepkilerini görebileceksiniz.

8 Oyuncuya kadar çevrim içi rekabet

Birkaç hafta önce sizlere duyurduğumuz Isle Of Man TT oyunu, Mart ayında
PC, PS4 ve Xbox One sürümleriyle satışa çıkacak. 8 oyuncuya kadar çevrim içi yarış, oyunu daha da zevkli hale getirecektir. Gerçekçi TT rotasında arkadaşlarınızla doyasıya yarışabilirsiniz.

Tanıtım;

Motosikletçiler için iki adet yarış türü vardır: Isle of Man TT ve diğerleri. Diğer hiçbir yarış daha zor değildir. Oyuncular efsanevi Snaefell Dağ rotasının zorluğuyla başa çıkacak. 60.7 kilometrenin tamamı şampiyonlar ve motorlarıyla birlikte aslına uygun olarak yeniden yapıldı.
110 yıllık tarih, TT’yi motosiklet yarışlarının efsanesi haline getirdi. Rotanın her kısmını ezberle, her bir dönüşü mükemmel yap, 6 tur boyunca konsantrasyonunu koru, en iyi süreyi elde et ve ismini en büyük şampiyonların yanına yazdır.

Tüm GP yarışlarının hepsinden daha uzun ve daha zor bir yarış için 60.7 km yol ve 264 viraj.

RESMİ YARIŞÇILAR VE ONLARIN AŞIRI GÜÇLÜ MOTOSİKLETLERİ: Dağ yollarında 300 km/s’in üzerinde hızlarla geçen 38 motosiklet ve 25 yarışçı.

Oyun Dilleri

Diller:
Arayüz Seslendirme Altyazı
Türkçe Desteklenmiyor
İngilizce
Fransızca
İtalyanca
Almanca
İspanyolca
Basitleştirilmiş Çince
Geleneksel Çince
Korece
Lehçe
Brezilya Portekizcesi
Rusça

 

Kaynak 

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap