Husqvarna ve FMF egzoz üreticisi yeni bir ortaklık duyurdu

Husqvarna, Performans Egzozu Geliştirmek İçin FMF Ortağı Oldu.

Performans odaklı iki şirket olan Husqvarna ve FMF, 2019 Husqvarna model serisi için aksesuar kiti olarak egzoz modelleri geliştirecek. 

-FMF Racing ile Husqvarna Motorcycles Ortaklığı-

Husqvarna Motorcycles, için özel olarak bir dizi performans ürünü tasarlamak ve üretmek üzere ABD Egzoz Üreticisi FMF Racing ile anlaştı.

1973 yılında kurulan Kaliforniya merkezli şirket, off-road motosiklet meraklılarının her sürüş deneyiminden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan yüksek kaliteli satış sonrası egzoz sistemleri geliştirme hedeflerine sadık kalmaktadır.Husqvarna Motorcycles’ın öncü kalkınma vizyonunu paylaşan FMF Racing, kendi sektörlerindeki teknolojik gelişmelerin ön saflarında yer almaya devam ediyor. Ürünlerini daha da geliştirecek araç olarak en üst düzey arazi içi rekabeti kullanan ABD merkezli şirket, Husqvarna Motorcycles ‘2019 off-road ve motokros modelleri için birinci sınıf ürünler tasarlamak için ideal bir ortaktır.

2019 modelinden başlayarak, sadece Husqvarna Motorcycles için FMF Racing tarafından geliştirilen tüm egzoz sistemleri Husqvarna Motosiklet Aksesuarlarına eklenecek ve yetkili Husqvarna Motorcycles bayilerinde satışa sunulacaktır. Thomas Friedrich – Ürün Yönetimi Teknik Aksesuar Müdürü, Husqvarna Motorcycles: “FMF Racing ile bu yeni çalışma ilişkisini başlattığımız için çok memnunuz. 2 zamanlı ve 4 zamanlı makinelerimiz için geniş bir uygulama yelpazesine sahip olan yeni FMF Racing satış sonrası egzoz sistemleri, 2019 Husqvarna Motosiklet Aksesuarları için güncellenmiş ürünlerimizde mevcut olacak.” dedi.

Don Emler Jr. – FMF Pazarlama ve Marka Direktörü: “Husqvarna Motorcycles ile yaptığımız son derece başarılı işbirliği, bu özel ortaklığın kurulmasıyla yeni zirvelere ulaştığını görmekten heyecan duyuyoruz. 45 yıl sonra Husqvarna Motorcycles ile olan bu işbirliğinin dünya çapındaki markamızı daha da güçlendireceğine inanıyoruz.” dedi.

Bunları da sevebilirsiniz