Hero Xpulse 200 tanıtıldı! özellikler

Hero‘nun en yeni macera motosikleti Xpulse 200, bugün Hindistan’da tanıtıldı.

EICMA 2017’de bir konsept olarak ilk kez karşımıza çıkan Xpulse, artık üretime hazır. Hero, Xpulse 200’ü Hindistan fuarı Auto Expo 2018’de tanıttı. Maceracı ve dinamik bir motosiklet olarak tanımlanan modelin, yeni turn-by-turn navigasyon sistemi de dahil olmak üzere birkaç özelliğini sizler için öğrendik.

Hero Xpulse, 2018 yılının en çok sevilen modeli olabilir. Genç bir kitleyi hedef alan Hero XPulse, 200cc’lik yakıt enjeksiyonlu bir motorla güçlendirilmiş. 8500 rpm’de 18.4 beygirlik gücünü, 6000 rpm’de 17.1 Nm’lik torkuyla dengeliyor. Tamamen LED farlar, bir ön cam, mafsal koruyucuları ve açık / kapalı yol kullanımı için ayarlanabilir ABS gibi özelliklere sahip.

Aynı zamanda, elmas şasi, 21 inç ön tekerlek, 18 inç arka ve bir arka monoshock eklenmiş. (10 aşamalı ayarlanabilir) Motor, 5 vitesli bir şanzımana bağlanmış. Xpulse’da, en etkin sürüş deneyimi için Metzeler off-road lastikleri ve uzun seyahat çantaları da var.

Eğer Hero Motor Türkiye bu modeli ülkemize getirir ise, hem fiyat hem de performans bakımından alınabilir bir motosiklet olabilir.

 

Bunları da sevebilirsiniz