Hero Motor’dan XPulse 200 Geliyor!

Hindistan’dan gelen haberler XPulse 200′ün bu yaz çıkacağını bildiriyor.

Geçen yılın Kasım ayında Eicma‘da sergilenen XPulse 200, Hero Motor‘un yeni macera motosikleti olacak. Hindistan’da düzenlenen Auto Expo 2018‘de, modelin Ağustos 2018’de piyasaya çıkacağını iddia eden söylentiler de ortaya atıldı.

Hero XPulse, macera severlerin oldukça hoşuna gidebilecek bir motosiklet. Tel jantlarının yanı sıra, yüksekte konumlandırılmış ön çamurluğu ile 200cc’lik dual sport tarzda bir motosiklette aranan beklentileri karşılayabilir. XPulse 200, bu ayın sonunda tanıtılması beklenen Xtreme NXT 200 modeli ile aynı teknik özelliklere de sahip olabilir. Bunlara ek olarak ABS’nin standart olup olmaması henüz yeni Hero XPulse için açıklığa kavuşturulmadı. Konsept, en etkin sürüş deneyimi için Metzeler off-road lastikleri ve seyahat çantaları ile donatıldı.

Hava soğutmalı ve enjeksiyonlu bir yakıt sistemi ile gelmesi beklenen model için, resmi kaynaklardan detaylı bir açıklama yapılmadı. Umarız ülkemizde de böyle bir modeli görürüz, çünkü birçok beklentiyi karşılayacak durumda.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap