Harley-Davidson Pan America adventure motosiklet tanıtıldı

Pan America – Harley-Davidson’un yeni macera motosikletiyle tanışın.

Harley-Davidson Pan America, HD’nin yeni orta ağırlık serisinin kalbi ve yepyeni bir su soğutmalı motosiklettir. Tasarım henüz konsept, ancak yeni Pan America’nın 1250cc olarak çıkması bekleniyor. (daha sonra 975cc versiyonuyla). 

Harley henüz özelliklerini belirtmedi, ama üç haneli bir güç seviyesi görmeyi bekliyoruz. Bu yeni model, çekiş kontrolü gibi birçok modül içeren tam elektronik bir motosiklet olacak. Pan America‘da yeni bir salınım kolu, Brembo monoblok kaliperler ve Showa süspansiyon ile eşleştirilen yepyeni bir şasi var. Ayrıca geniş ayarlanabilir ekran, büyük sele ve çıkarılabilir bagaj da dahil olmak üzere her zamanki Adventure motosiklet eklemeleri olacak. Ayrıca, bu yıl içinde piyasaya sürülecek bazı yeni modellerde çıkmasını beklediğimiz yeni bir tam renkli TFT ekran da olacak.

HD, model ile ilgili herhangi bir detay yayınlamadı, ancak yakın tankının büyüklüğü göz önüne alındığında, 400 km’den fazla bir menzile sahip olmasını bekliyoruz. 

Harley-Davidson, Pan America’nın 2020’de piyasaya sürüleceğini ve yeni orta ağırlık seviyesinin birincisi olacağını açıkladı. Ucuz olacağını düşünmüyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz