Ducati’nin Motosiklet Temalı Lunaparkı İlkbaharda Açılacak

Dünyada tek olacak motosiklet temalı lunapark Ducati World, ilkbaharda açılacak. Geçtiğimiz yılın temmuz ayında sizlere duyurduğum “Ducati World” lunaparkının yapım aşaması devam ediyor.

İtalya’nın Ravenna şehrinde yapılan Ducati World, Adriyatik kıyısında bulunan Mirabilandia Lunaparkı’nın içine yapılıyor. Ducati’nin Bologna’daki fabrikasına çokta uzak olmayan Ducati World, 35.000 metrekarelik alana sahip motosiklet temalı bir eğlence parkı olacak.

Ducati World parkında: yarış motosikleti tarzı bir tasarıma sahip ‘Desmo Race’ adında rollercoaster olacak. Ducati temalı diğer eğlence makineleri arasında, ‘Diavel Ring’, ‘Kiddy Monster’ ve ‘Scrambler Run’ gibi daha genç ziyaretçilere yönelik daha geleneksel eğlence makineleri olacak. Ve elbette cüzdanınızı boşaltmak isteyeceğiniz Ducati World Shop, ayrıca Ducati temalı üçer adet yiyecek ve içecek satış noktası olacak.

Biletler ve daha fazla bilgi için 850.000 metrekareyi kapsayan, İtalya’daki en hızlı rollercoaster ve Avrupa’da ikinci en yüksek dönme dolabın bulunduğu, 5 farklı bölgesi ve 25 restoranı da dahil olmak üzere, 47 cazibe merkezi bulunan Mirabilandia Lunaparkı’nın ve Ducati’nin ortak kullandığı web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Claudio Domenicali, Ducati CEO: “Şirketimiz her zaman Ducati meraklılarına motosiklet sürme deneyiminin çok ötesinde bir sistem sunmayı amaçlamaktadır. Ducati Dünyası bu vizyona mükemmel bir şekilde uyuyor.” demişti.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap