Ducati Mobil uygulaması tanıtıldı [İndir]

Ducati’nin yeni mobil uygulaması ile tanışın.

Yeni Ducati Mobil Uygulaması ile Ducati’nizi telefonunuza bağlayın ve yeni sürüş deneyimini yaşayın. Parametrelerinizi yapılandırın, ayarlayın, performans ve güzergahları kaydedin, yeni arkadaşlar bulun. Bunlar ve daha fazlası Yeni Ducati Mobil Uygulamasında.

Ducati Mobil Uygulamasına erişme:

Halihazırda bir MyDucati hesabınız varsa, bu bilgileri kullanarak uygulamaya erişebilirsiniz. Hesabınız yok ise, kayıt olun ve hesabınızı oluşturun. Uygulamanıza ve profilinize Ducati sitesi üzerinden de aynı kimlik bilgilerini kullanarak erişebilir, böylece kişisel verilerinizi ekleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca Borgo Panigale’den gelen tüm haberleri görebilirsiniz.

Uygulamayı Bluetooth ile motosikletinize bağlayın ve maceraya başlayın. Ducati Multimedia System teknolojisi sayesinde akıllı telefonunuzu motosiklete bağlayabilirsiniz. Multistrada 1260 S, D | Air ve Pikes Peak’de standart olarak sunulan ve Multistrada 1260 ile bir aksesuar olarak sunulan bu sistem, akıllı telefonunuzun temel işlevlerini (aramalar, SMS bildirimleri ve Media Player) kullanmanızı ve uygulamayı motosiklete bağlamanızı sağlar. 

Uygulama sadece Multistrada 1260 S, D | Air ve Pikes Peak modelleri için kullanılabilir. Multistrada 1260 için aksesuar olarak sunuluyor. Diğer modeller için bir bilgi yok. İlerleyen zamanda olabilir. 

App Store indir: Tıkla

Play Store indir: Tıkla

Bunları da sevebilirsiniz