Ducati CEO’su, daha fazla Panigale V4 modelinin geleceğini söyledi!

Ducati patronu Claudio Domenicali, yeni Panigale V4’ün başarısı sayesinde daha fazla Panigale modelinin geleceğini söylüyor.

CEO Domenicali, MCN’e yaptığı açıklamada: “Önümüzdeki beş yılda 29 yeni motosiklet çıkaracağız.” “Mevcut modellerin yeni sürümlerini geliştirmeye devam edeceğiz ve şu anda içinde olmadığımız segmentlere de gireceğiz. Bunun bir parçası olarak, V4 motorunu farklı platformlarda kullanacağız.” dedi.

Domenicali Panigale V4’ün 211 hp gücündeki kompakt 1103cc V4 Stradale motorunun hangi tarza modellerde kullanacağını söylemese de, Naked, Touring ve Adventure tarzında olacağına dair söylentiler var.

Bir MotoGP motosikletinden daha fazla teknoloji.

Domenicali: “Bir V4 R aldığınızda ve bir yarış motosikletinin yanına koyduğunuzda, daha iyi kanatlar, daha iyi elektroniklerle ve bir MotoGP motosikletine göre daha iyi süspansiyonlara sahip olursunuz. Ayrıca MotoGP motosikletinde izin verilmeyen ABS özelliklerine de.” dedi.

Yeni Ducati Panigale V4 modellerinin ne tarzda ve ne zaman geleceğini sizler gibi bende merak ediyorum. Bekleyip göreceğiz…

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap