Dainese’den kendi ekipmanınızı tasarlayabileceğiniz 3D Configurator

Dainese Custom Works 3D Configurator

Dainese, motosiklet ekipmanınızı kendinize özel hale getirmenin yeni bir yolunu sunuyor. Sürüş ceketlerini, pantolonları ve tulumları çok çeşitli renklerde sunan şirketler var ama bu renkleri sizin belirlemenize izin veren bir marka yok. Varsa da ben bilmiyorum.

Dainese, Custom Works 3D Configurator sistemini “Özel tasarımların dijital konfigürasyon pratikliğini ürünün ustalığıyla birleştiren ilgi çekici bir süreç” olarak açıklıyor. İlk olarak, bir ceket, tulum veya pantolon arasında özelleştirmek istediğiniz şeyi seçiyorsunuz. İstediğinizi seçtikten sonra, ekipmanın hemen hemen her kısmının renklerini özelleştirebiliyorsunuz.

Motosikletinizin rengine göre renkler istiyorsanız, tam size göre denebilir. Her şeyin pembe olmasını istiyorsanız, bu da bir seçenek. Ülkemizin bayrağını omuz pedlerine bile koyabilirsiniz. Eğer gerçekten göze çarpmak istiyorsanız, seçenekler neredeyse sınırsız  görünüyor.

Daha da özelleştirmek için, çeşitli yazı tipleri ile tulumunuza veya ceketinize kelime veya resim koyabilirsiniz. Bu, logolarını derilerin üzerine profesyonel olarak koymak isteyen bağımsız yarış takımları için mükemmel bir seçenek.

Bu yüksek seviyeli kişiselleştirme, farklı parçaların özelleştirilmesi için farklı miktarlarda maliyetlerle yapılıyor. Örneğin Racing 3 ceketinin özel tasarımının 569.95 dolarlık bir taban fiyatı var. Koruyucu plakalara koyabileceğiniz daha önce belirttiğim bayraklar gibi daha özel özelleştirme seçenekleri istiyorsanız, fiyat daha da yükselebilir.

Dahili hava yastıkları ile özel bir deri yarış tulumunun üzerinde beş bin harcamak istemiyor olsanız bile, bu 3D Configurator ile oynamak eğlenceli bir şey. Umarım, Dainese, giriş fiyatlarını biraz düşürmek için bir şeyler yapar.

Son olarak; Dainese’nin giriş sayfasında belirtiği ülkeler arasında Türkiye bulunmuyor.

3D Configurator ile kendi ekipmanınızı tasarlamak için TIKLAYIN!

Kaynak: Dainese

Bunları da sevebilirsiniz