BMW G310R ve G310GS modellerini geri çağırıyor

BMW G310R ve G310GS GERİ ÇAĞIRMA DUYURUSU

BMW G310R ve G310GS sahipleri, motosikletlerini tamir için bayilere götürmek zorunda kalabilir. Sorun: Yan destek ayağı (side stand ) stand konnektörü. BMW motosikletin hem park halinde, hem de hareket halindeyken bir kırılma sonucu oluşabilecek kazaları önlemek amacıyla, Side Stand’da belirlenen hatayı düzeltmek için, giriş seviyesi modellerini geri çağırdı.

Hareket halindeyken bir kırılma meydana gelirse, kazalara, yaralanmalara ve maddi hasara neden olabilir. Motosiklet park halindeyken stand koparsa, bazı parçaların hasar görmesine neden olabilir. BMW bu sorun ile ilgili tüm müşterileri bilgilendirilecek.

BMW model sahiplerine, herhangi bir kaza veya hasar yaşanmadan motosikletlerini bayilere götürmelerini bildiriyor. Eğer bayiler Side stand’da herhangi bir hasar bulmazsa, motosiklete ek bir takviye plakası ya da yeni bir stand takacak. Bu geri çağırmanın hangi ülkeleri kapsadığı belirtilmemiş. Olası kazaları önlemek amacıyla Türkiye’deki model sahiplerine motosikletlerini BMW Motorrad bayilere götürmelerini tavsiye ediyoruz…

Geri Çağırma Numarası:  2018331 
Dahil Olan Modeller:  2018 BMW G310R, G310 GS 
Adet:
  343 
Sorun: Yan stand konnektörü, Side Stand

Bunları da sevebilirsiniz