Bajaj Triumph Ortaklığında Son Durum!

Bajaj-Triumph Ortaklığı Hakkında Son Gelişmeler

Bajaj ve Triumph Motorcycles’in Hindistan ve diğer gelişmekte olan pazarlara orta kapasiteli motosikletler üretme anlaşması ertelendi. İlk olarak 2017’de duyurulan Bajaj-Triumph ortaklığı, 300-750 cc arasındaki motosiklet segmentine premium ve nispeten uygun fiyatlı, Triumph markası altında satılacak motosikletlerden oluşuyordu.

Hindistan’da yapılan, Bajaj Auto’nun gelecekteki planlarının da açıklandığı etkinlikte konuşan Bajaj Auto CEO’su Rajiv Bajaj: “Triumph’a gelince, söylediklerim konusunda çok muhafazakâr olmalıyım, çünkü söylediklerimi izleyen bir ortağım var. Söyleyebileceğim tek şey, bu ortaklığın meyvelerini üretmeye çok yakın olduğumuz. 12 yıldan beri birbirlerini tanıyan bu iki markanın ekipleri, birlikte çok iyi ürünler üzerinde çalışmaya başladılar. Triumph bize bazı model tasarımları gönderdi, Bajaj Auto ekibi bu işlerin üzerine yoğunlaştı. Bu ortaklığın ilk motosikletini açıklamak için gerçekten heyecanlıyım, ancak size daha fazla bilgi vermeden önce biraz daha bekleyeceğim. Bu yıl Husqvarna’ya odaklanacağız, yakın gelecekte Bajaj-Triumph ortaklığı hakkında daha fazla konuşacağız.”dedi.

Bajaj Auto’nun 2019’daki odak noktası, KTM’nin sahip olduğu Husqvarna markasının yeni modellerini Hindistan’da tanıtmak olacak. Bilmeyenler için Bajaj, Husqvarna’nın yeni cadde modellerinin üretimini üstlendi.  

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap