Bajaj Dominar 400 Göndermeleri! “HaathiMatPalo” (Video)

Bajaj‘ın diğer markalara reklamlarla yaptığı Dominar 400 “Haathi Mat Palo” göndermeleri.

Bajaj Auto, ‘Haathi Mat Palo‘ olarak bilinen Dominar 400 kampanyasının ikinci bölümüyle geri döndü. Rakiplerine komik göndermeler yapan marka, aslında Çift Kanallı ABS özelliği, eğilimli yolda torkunu ve fren yapabilme kabiliyeti gibi Dominar 400’ün birkaç özelliğini vurguluyor.

2018 Dominar 400

Kampanyanın ikinci bölümünde, her biri aynı koşullar altında karşılaşılan sürücülerin, motosikletleriyle yaptığı gövde gösterisini anlatan üç video bulunuyor. İlk video, ABS ile donatılmış olan Dominar 400‘ün frenleme gücünü sergilerken ikinci video, rakip markanın motosikletinin ateşleme ​​sorunlarını ima ediyor. Üçüncü videoda ise Dominar 400’ün, eğimli yolda ilerleyemeyen diğer markanın aksine, dik bir eğimde yeterli torka sahip olduğunu ortaya koyuyor.

 

Bajaj geçtiğimiz haftalarda, Buz Mavisi, Mat Siyah  ve Kanyon Kırmızısı renkleriyle birkaç güncelleme alan 2018 Dominar 400‘i piyasaya sundu . Model, 35 bg ve 35 Nm tork üreten 373cc sıvı soğutmalı, yakıt enjeksiyonlu, üç bujili DTS-i, tek silindirli motordan güç almaya devam ediyor. Motor altı vitesli şanzıman birleştirilmiş. Dominar 400‘ün diğer özellikleri arasında; LED aydınlatma, tamamen dijital iki adet gösterge paneli bulunmaktadır.

Dominar 400‘ün güncel satış fiyatı: 21.950,00 TL

 

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum yap