2019 Suzuki Katana’nın ilk görüntüsü yayınlandı

2019 Suzuki Katana’nın ilk resmi görüntüsü Suzuki tarafından kısa bir videoda gösterildi. Sonunda! diyorum çünkü bu işin iyice tadı kaçtı. Suzuki, dün yayınladığı video ile toplam 4 adet teaser’ı bize izletti. 

Şimdi, yeni Katana’nın nasıl bir tasarıma kavuştuğunu az çok videoda göreceksiniz ama özelliklerini öğrenmek için 2 Ekim’de Intermot 2018’de yapılacak tanıtımı bekleyeceğiz.

Video;

Dün yayınlanan videoda tasarımın ortaya çıkmasıyla taşlar yerine oturdu. İlk olarak, yeni Katana’da Hans Muth’un orijinal eski motosiklette yaptığı tasarımın benzer yönlerini görüyoruz. Ön taraf biraz daha keskin kenarlara sahip, ancak genel görünüm klasik Katana tasarıma benziyor.

Katana’nın orijinal eski görünümü, BMW’nin eski tasarımcısı Hans Muth’da dahil olmak üzere üç Alman tasarımcının eseriydi.

Videoda, radyatörün altında dört adet egzoz borusu görülüyor. Bu, GSX-S1000’in sıralı dört silindirli motorunun kullanılacağı anlamına gelebilir.Aynı zamanda, sıralı dört silindir motor Katana’nın turboşarjlı Recursion’un üretim versiyonunun olacağı söylentisini de ortadan kaldırıyor. Turbo şarjlı versiyon, çift silindirli bir motoru işaret ediyordu, bu yüzden büyük bir değişiklik olmadıkça, Katana’nın standart bir versiyon ile tanıtılmasını bekleyebiliriz.

Videoda, LED aydınlatma, Brembo frenler ile ters çevrilmiş çatallar, yüksek ayak yerleştirme konumu ve arkada çamur sıyırıcısı görülüyor. Plaka ve sinyaller bu sıyırıcıya monteli.

Evet, yeni Suzuki Katana hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Gelişmeleri oradan duyuracağız.

Bunları da sevebilirsiniz