2019 KTM 790 Adventure R tekrar arazide!

2019 KTM 790 Adventure R’a daha yakından bakın.

Avusturyalı üretici geçtiğimiz hafta sonu, Avrupa Macera Rallisinde 2019 KTM 790 Adventure R’ı tekrar gösterdi. 790 Adventure R’ın daha detaylı inceleyebileceğiniz fotoğrafları karşınızda.Yepyeni paralel çift silindirli 790, KTM’nin en son Dakar-kazanan silahı KTM 450 RALLY ile birlikte, şirketin enduro motosikletleri ve 2019 sokak modelleriyle bağlantı olarak geliştirildi.

Etkinlikte sürücülere Chris Birch tarafından KTM 790 ADVENTURE R’in üretim öncesi bir versiyonunu görmek için özel bir fırsat sunuldu. (sekiz kez Yeni Zelanda Enduro şampiyonu)

Chris Birch, Yeni KTM 790 ADVENTURE R hakkında şöyle demiş: “Enduro motosikletler ve KTM Adventure modellerinin yetenekleri hakkında çok fazla deneyimim var. Açıkçası, sürdüğüm şey model hala bir prototip, ama harika bir şeye benziyor. Son haline binmek için sabırsızlanıyorum!”

KTM Halkla İlişkiler Müdürü – Street, Luke Brackenbury şunları söyledi: “KTM, dünyadaki müşterilerini ve bayilerini dinliyor. Çok sert ve orta kapasiteli bir ADVENTURE motosiklete olan talep artırmıştı. Bu yeni KTM, piyasadaki en yüksek performansa sahip orta ölçekli seyahat endurosu olacak ve daha büyük hacimli makinelere rakip 
olacak. ” Tüm motosiklet detayları EICMA, Milano’da 6 Kasım’da açıklanacak. KTM 790 DUKE ile karşılaştırıldığında daha geniş bir tork yayılması için ayarlanmış yeni KTM LC8c 799cc paralel çift silindir motor kullanıyor.

  • 400 km’lik yakıt deposu kapasitesi 
  • Düşük sele yüksekliği
  • Optimum ağırlık merkezi 
  • Amortisör için uzun seyahat ve PDS ile tam ayarlanabilir WP süspansiyon ön ve arka
  • Radyal monte, ABS ve offroad ABS seçeneklerine sahip 4 pistonlu ön fren kaliperleri
  • Biniciye ve sürüş durumuna uygun ayarlanabilir ergonomi
  • Optimum lastik seçimi için gerçek off-road boyutlarında spoked jantlar

Bunları da sevebilirsiniz